Informasjon om oss

Selskapet ble etablert 2002 som eget aksjeselskap. Vi er et lite firma med solid erfaring innen mange forskjellige bransjer. De ansatte har arbeidet innen regnskapsfaget i mer enn 30 år.

Kvalitet i alt vi gjør er vårt mål nummer 1, i tillegg til å skape et gjensidig tillitsforhold med våre kunder.

Vi holder til sentralt på Sotra utenfor Bergen, parkeringsmuligheter like utenfor døren.

Vi er 8 ansatte på vårt kontor på Straume:

Anette Paulsen
Daglig leder/autorisert regnskapsfører
anette@akiregnskap.no

Vigdis Gjerstad
Partner/Regnskapsfører
vigdis@akiregnskap.no

Solfrid Algrøy
Aut.regnskapsfører
solfrid@akiregnskap.no


Berit Anita K.Larsen
Administrasjonsmedarbeider
berit@akiregnskap.no


Kari Knutsen
Regnskapsmedarbeider
regnskap@akiregnskap.no


Sissel Gjerstad
Regnskapsmedarbeider
sissel@akiregnskap.no


Irene Spjeld Lie
Regnskapsmedarbeider
irene@akiregnskap.no


Tina Eide
Regnskaps/lønnsmedarbeider
tina@akiregnskap.no